Villa Temizliği

Villa Temizliği Hizmetleri

Villa Temizliği

 Villa Temizliği, alanın genişliği ve eşya durumuna göre farklı şekillerde yapılmaktadır. İşin hızlıca bitmesi ve memnuniyet için en az iki temizlik personeli görevlendirilmektedir.
Villa temizliğini standart ev temizliği ile karşılaştırmak doğru bir yaklaşım olmaz. Sonuçta villalar kullanım alanlarının genişliği, eşyaların kalitesi gibi sebeplerden ötürü daha zahmetli ve aynı zamanda detaylı temizlik hizmeti gerektirir.

Novas grup temizlik şirketi kurumsal tecrübesi ile bu konuda aradığınız desteği size sağlayabilir. İşimizi severek yapıyor olmamız sonucunda her zaman mutlu müşteriler kazanabilmekteyiz.

Villa temizliği hizmeti

Villa Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Eğer villa temizlik personeli arıyorsanız size önerimiz sürekli çalışabileceğiniz ve kurumsal bir firma ile anlaşma yapmanız olacaktır. Kullanım şekli ve yapısal boyutları nedeniyle rutin temizleme işlemleri yaptırmanız hem sizin temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamanızı sağlayacak hem de maliyetleri düşürecektir.

Villa temizliği işlemleri daha önce de bahsettiğimiz gibi en az iki en çok 5 eleman tarafından endüstriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılmaktadır.
Sizin ya da yardımcınızın yönlendirilmesi doğrultusunda detaylı olarak temizlik işlemleri sizin istediğiniz sıralamada yapılmaktadır.

Villanız için havuz temizliği ya da koltuk, halı yıkama gibi hizmetler de almak isterseniz lütfen önceden bildiriniz. Çünkü havuz temizleme hizmeti ve detaylı halı, koltuk yıkama hizmeti farklı personeller tarafından yapılmaktadır. Aynı gün içerisinde talep etmeniz halinde ekip ve ekipmanlar buna göre hazırlanarak tedarikli bir şekilde yollanacaktır.

Fiyatlandırma

Villa temizliği fiyatları: Villanız için standart bir fiyat vermek mümkün değil. Ancak villanızın boyutlarını temizlenecek alanları bize bildirmeniz durumunda tarafınıza hızlıca fiyat bilgisi verilecektir.

Sabah mis gibi bir evde uyanmanın bedeli paha biçilmezdir. Kurumsal bir temizlik firması ile anlaşarak rutin temizlik hizmeti aldığınızda size sadece keyif sürmek kalır. Sektörde tüm temizlik alanlarında ve villa temizliğinde deneyimimizle rakiplerimizle kıyaslanamayacak derin bir tecrübeye sahibiz.

Sizleri sigortalı eleman çalıştırmanın zorluklarından en başta da mesuliyetinden kurtarmak için profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz. Tamamı güvenlik soruşturması yapılmış ve uzun yıllardır bizimle sürekli çalışan personelimiz aradığınız temizliği size sunacaktır.
Müşteri mahremiyetini korumak ve müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli ilkelerimizdendir.

Novas Grup temizlik ekiplerimiz sizin belirleyeceğiniz saat aralıklarında hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Sağ üst köşede bulunan fiyat alın sekmesinden fiyat teklifi formu doldurarak veya direk telefonla iletişime geçerek dış cephe temizliği hizmetlerimiz için fiyat teklifi alabilir ve bütçeniz dahilinde sizin için temizliği sorun olmaktan çıkartabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasına ihtiyacınız varsa, müşterilerimiz arasında sizi de görmekten memnuniyet duyarız.

Villa temizleme fiyatları