Gemi ve Yat Temizliği

Gemi Ve Yat Temizliği Hizmetleri

Gemi ve yat temizliği ciddiye alınması gereken ve çalışacak personelinden kullanılması gereken temizlik malzemelerine kadar dikkatlice seçilmesi gereken, özel bir temizlik hizmeti koludur, kaliteli malzemeler, özel temizlik kimyasalları, fazlaca ustalık ve zaman isteyen bir iştir.

Gemi ve yatların periyodik olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekmektedir, aksi takdirde yüzeylerde bozulmalar çürümeler ve paslanmalar oluşabilir.

yat temizliği

Gemi ve Yat Bakımı

Genelde yat sahipleri veya firmalar kendi bünyelerinde temizlik elemanı bulundururlar fakat bu personelleri takip edecek ve yönlendirecek tecrübe sahibi yönetici, personelleri maliyeti gereği sürekli istihdam etmedikleri için gemi ve yat temizliği işini sürdürülebilir ve verimli bir hale getirmekte zorlanırlar. Bu sebeple temizlik şirketlerine ihtiyaç duyulmaktadır. İşini profesyonel yapan temizlik şirketleri yat temizliği hizmetinde ve genel anlamda elemanlarının yaptıkları işi denetlemek içinde, yönetici bir personel görevlendirmekte ve iş ciddiyetini her zaman muhafaza etmektedirler. 

yat temizliği

Maliyet

Yatların ve yatlarda kullanılan lüks malzemelerin temizlik işleri, profesyonel temizlik hizmeti veren temizlik firmalarına bırakılmadığı durumlarda bilinçsiz kimyasal malzeme kullanımı sonucunda, yüzeylere zarar verilebilir bu da profesyonel temizlik firmalarına ödenecek temizlik hizmeti ücretlerinden çok daha ağır faturalara yol açabilir. Ayrıca deniz araçlarının temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Gemi ve yat temizliğinde normal temizlikten oldukça farklı yöntemler uygulamak gerekir. Gemi ve yat temizliği hizmeti genel olarak suyun üzerinde uygulanması gerektiğinden kullanılacak temizlik malzemelerinin denize ve yüzeylere zarar vermemesi gerekmektedir, hizmet alacağınız temizlik firması bunu size garanti etmelidir. Aksi takdirde deniz kirliliğine yol açmaktan dolayı yine yüksek tutarda cezalarla karşılaşabilirsiniz.

yat temizliği

İstanbul temizlik şirketleri arasında İstanbul’da yat temizlik hizmeti veren birçok temizlik firmaları bulunmaktadır, fakat biz Novas grup temizlik firması olarak temizlik hizmeti verdiğimiz kişi ve firmaların gözü gibi baktığı ve bize emanet ettiği mallarına aynı hassasiyet ile yaklaşır ve her zaman görevimizin ciddiyeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak adına harekete geçeriz.

Profesyonel kadrosu ve disiplinli çalışma prensipleri sayesinde Novas grup temizlik hizmetleri kolay ve hızlı bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştirecektir.

Sağ üst köşede bulunan fiyat alın sayfasından fiyat teklifi formu doldurarak veya direk telefonla iletişime geçerek gemi ve yat temizliği hizmetlerimiz için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Ücretsiz keşif ve uygun fiyat avantajlarımızla Novas grup, sizin çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyar.