İş Yeri ve Ofis Temizliği

İş Yeri Ve Ofis Temizliği Hizmetleri

İş Yeri Ve Ofis Temizliği: Bütün ekipmanları ve temizlik malzemeleri dahil hizmet verilmektedir. Tarafımızdan verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır garantili bir biçimde işyeri veya ofisiniz teslim edilmektedir.

Novas Grup Temizlik Şirketi olarak temizlik hizmetinde vermiş olduğumuz kaliteli temizlik hizmeti ile işyeri ve ofis alanlarınızda, temizliği sizin için bir sorun olmaktan çıkartıp uzun soluklu sürdürülebilir bir temizlik hizmetine kavuşmanızı sağlıyoruz.

Ofis temizlik hizmeti, profesyonel bir temizlik firmasından alınmalıdır, çünkü, herhangi bir zarar ve memnuniyetsizlik olması durumunda karşınızda muhatap olarak bulabileceğiniz kurumsal bir temizlik firması vardır.

iş yeri ve ofis temizliği

Ofis Temizliği – Çalışma Saatleri:

Profesyonel olarak ofis temizliği işlemini sürdürmek adına, elbette ki günlük işlemler esnasında, çalışma saatlerine uyum konusu büyük önem taşıyor. Ofis içi çalışanlarınızın standart saat uygulaması 09.00-17.30 arası olduğunu öngördüğümüzde temizlik işleminin elbette ki ortak kullanım alanları olan tuvalet ve koridorlar hariç çalışanlarınız ofiste yokken tüm masalar silinmeli, çöpler toplanmalı zeminler temizlenmeli, ertesi sabah iş başı saatinde tertemiz ferah bir ofis de işbaşı yapmalılar.

Novas Grup, ofis temizliği hizmetini sağlarken bütün ekipmanları ve temizlik malzemeleri dahil hizmet vermektedir. Tarafımızdan verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır garantili bir biçimde işyeri veya ofisiniz teslim edilmektedir.

Ofis temizlik hizmeti, profesyonel bir temizlik firmasından alınmalıdır, çünkü, herhangi bir zarar ve memnuniyetsizlik olması durumunda karşınızda muhatap olarak bulabileceğiniz kurumsal bir temizlik firması vardır.

Novas Grup olarak personellerimize peryodik olarak verdiğimiz mesleki ve ahlaki eğitimlerle, onlara başarılı bir ekibin parçası olmanın motivasyonunu sağlıyoruz.

Müşteri ve personel memnuniyetini en üst düzeyde tutup, asıl başarının pozitif bir fark yaratabilmek olduğunun bilincindeyiz.

iş yeri ve ofis temizliği

Ofis Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Novas Grup Temizlik Şirketi olarak ofis temizliği hizmetinde vermiş olduğumuz kaliteli temizlik hizmeti ile işyeri ve ofis alanlarınızda, temizliği sizin için bir sorun olmaktan çıkartıp uzun soluklu sürdürülebilir bir temizlik hizmetine kavuşmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel temizlik hizmetleri söz konusu olduğunda, İstanbul temizlik şirketleri arasında personellerine verdiği mesleki eğitimler, iş güvenliği ve sağlığı bilinci ve müşteri ilişki düzeyi prensipleri ile öne çıkan temizlik firmamız, siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve verimli çalışma ortamlarına kavuşmanızı sağlamaktadır.

Şirketlerin adeta vitrinleri olan işyeri ve ofis alanları, tertibi ve düzeni ile işyerinize gelen müşterileriniz içinde ferah bir ortam oluşturmalıdır.

Novas Grup temizlik ekiplerimiz sizin belirleyeceğiniz saat aralıklarında hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Sağ üst köşede bulunan fiyat alın sekmesinden fiyat teklifi formu doldurarak veya direk telefonla iletişime geçerek dış cephe temizliği hizmetlerimiz için fiyat teklifi alabilir ve bütçeniz dahilinde sizin için temizliği sorun olmaktan çıkartabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasına ihtiyacınız varsa, müşterilerimiz arasında sizi de görmekten memnuniyet duyarız.

iş yeri ve ofis temizlik hizmetleri İstanbul
whatsapp uygulaması
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?