Mermer ve Cila Hizmetleri

Mermer ve Cila Hizmetleri

Mermer tezgahları, niş mermerleri, mermer zeminleri, mermer basamakları gibi mermer ve granitten oluşan tüm alanlarda, profesyonel ekiplerimiz tarafından, kaliteli makine ve teçhizatlarımız ile cila ve parlatma ile ilgili tüm sorunlarınızı çözüyoruz.

Mermer cilalama:

Mermer cilalama: Zeminin cinsine göre polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılmaktadır. Cilalama işlemi yılların verdiği deneyimle profesyonel elemanlarımız tarafından yapılır.

mermer cila

Kristalize cilalama:

Kristalize cilalama: cilalama yapılacak zemin makine yardımı ile iyice temizlenir ve durulanır. Yıkanmış zeminin iyice kurutulması sağlanır. Yüksek devirli cila makinesinin altına çelik ped takılıp kristalize cila bir sprey yardımı ile ince ince püskürtülürek cilanın zemine nüfuzu sağlanır. Zeminin parlamasına göre kat uygulaması ayarlanır. Kullanılan cilaların parlaklığı kadar kaydırmazlığı da önemlidir:

Polimerize cilalama:

Polimerize cilalama işleminde zemin makine ile temizlenir ve kurutulur. Polimer cila mop ile atılır. Kuruduktan sonra tekrar kat atılarak parlaklık yükseltilir. Polimer cila parlaklık kadar zeminin bakımını ve korunmasını sağlar. Şeffaf solüsyonu sayesinde zeminin görsel ve doğal yapısını bozmaz, çizik oluşumuna karşı duvar görevi görür.

Zemin Cilalama:

Zemin Cilalama: Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere, farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız.

Sağ üst köşede bulunan fiyat alın sekmesinden fiyat teklifi formu doldurarak veya direk telefonla iletişime geçerek mermer cilalama(parlatma) hizmetlerimiz için fiyat teklifi alabilir ve bütçeniz dahilinde temizliği sizin için sorun olmaktan çıkartabilirsiniz.

Ücretsiz keşif ve uygun fiyat avantajlarımızla Novas grup, sizin çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyar.

zemin cilalama