İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrası temizlik, detaylı çalışılması gereken temizlik alanlarından biridir. İnşaat sonrasında oluşan, parkelerdeki boyalar, duvar taşlarındaki kireçler veya camlarda kalan silikon gibi maddeler standart bir temizlikle halledilebilecek şeyler değildir. Bu tarz lekelerin çıkması için özel temizlik ürünleri ve kaliteli ekipmanlar kullanılması gerekir. İnşaat sonrası temizlik alanında pek çok kurumsal ve bireysel müşterimizle düzenli bir şekilde çalışmaktayız.

Novas Grup olarak, ücretsiz keşif, uygun fiyatlandırma ve profesyonel temizlik ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.

inşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır?

  • Konusunda uzman ve deneyimli personellerimiz inşaat alanına gelerek keşif yapar.
  • Keşif sonrasında, yaşam alanlarınızın temizliği için, doğru personel ve ekipmanlarla kolay uygulanabilir bir iş planı çıkarılır.
  • ‘İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır’ sorusuna istinaden merak ettiğiniz noktalar için personellerimiz tarafından yapılacak temizliğin aşamaları hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılır.
  • Alanınızın büyüklüğüne ve yüzeylerdeki kirin yoğunluğuna göre hızlıca fiyat teklifi oluşturulur ve tarafınıza mail yoluyla iletilir.
  • Fiyat teklifimizin onaylanması durumunda size ve ekiplerimizin haftalık iş planlarına göre uygun olan bir zaman için randevu oluşturulur.
  • Adresinize yönlendirilecek deneyimli personellerimizin uzmanlık sertifikaları, sağlık ve eğitim belgeleri size ulaştırılır.
  • Kullanılacak olan kimyasal, makine ve teçhizatlar ile, konusunda uzman personellerimiz, sizinle mutabık kalınan gün ve saatte temizlik hizmeti verilecek alanda hazır bulunmaları sağlanır.
  • Son olarak, uzman ekibimiz tarafından sağlanan temizlik hizmetinden memnun kalıp kalmadığınız sorusuna cevap alabilmek için siz değerli müşterilerimize takip amaçlı sözlü veya yazılı anket yapılır.
inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır?

Fiyatlarımız

İnşaat sonrası temizlik zorluk derecesinden dolayı, standart temizlik hizmetlerinden fiyat olarak biraz daha maliyetlidir bunun sebebi kullanılacak olan özel makine, teçhizat, temizlik ürünleri ve zaman açısından iş gücü maliyetidir. Fakat bu maliyetten kaçınmak isteyen kişiler deneyimsiz ve kurumsal olmayan temizlik firmalarından hizmet alarak yanlış uygulama sonucunda normalden daha külfetli hasar maliyetleriyle karşılaşabilirler. Bu tarz temizlik şirketleri, yaptıkları temizlik ve çalıştırdıkları personellerin deneyimleri açısından profesyonellikten uzaktırlar. Eğitimsiz ve deneyimsiz personellerin belli bir iş planı dahilinde yapmadıkları üstün körü temizlik, temizliğin tekrarına ve sonuç olarak yine maliyetin artmasına sebep olmaktadır.

Novas Grup temizlik firması olarak verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde fiyat kalite dengesini gözeterek EKONOMİK ÇÖZÜM, kaliteli hizmet prensibini her daim ilke edinmiştir.

İnşaat sonrası dış cephe temizliği

İnşaat sonrası dış cephe temizliği hem yüksekte çalışma belgesi olan hem de temizlik konusunda deneyimli personeller tarafından yapılması gereken bir temizlik hizmetidir.

Dış cephe inşaat sırasında boya, harç, silikon, malzeme koruyucu bantların güneşin etkisiyle temizlenmesi zor bir forma girmesi gibi sebeplerle kirlenir ve profesyonel bir dış cephe temizlik firması tarafından temizlenmesi gerekir. Novas Grup dış cephe temizlik hizmetlerinde, deneyimli ve gerekli uluslararası sertifikalar sahibi uzmanlaşmış ekiplere sahip bir firmadır. Novas Grup dış cephe temizlik hizmetini sağlarken aynı zamanda çevre güvenliği açısından gerekli tüm önlemleri alarak olası tatsız kazaları da engellemektedir.

Dış cephe temizliği hizmeti, uluslararası platformlarda kabul görmüş CE kalite standartlarını son teknoloji ve güvenlik kriterlerini sağlayan ürünler kullanılarak gerçekleştirilir.

Novas Grup dış cephe temizliği için, gerekli ankraj noktaları bulunması kaydı ile maliyetli olan vinç veya sepetli platformlar yerine dağcılık ve iple erişim teknikleri kullanarak da hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti

Novas Grup temizlik firması olarak hem fiyatlarımız açısından hem de bu alanda uzman ve eğitimli personellerimiz ile en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sağlamak açısından, müşterilerine bir seferlik değil, sürdürülebilir bir profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır.

Sağ üst köşede bulunan fiyat alın sekmesinden fiyat teklifi formu doldurarak veya direk telefonla iletişime geçerek dış cephe temizliği hizmetlerimiz için fiyat teklifi alabilir ve bütçeniz dahilinde sizin için temizliği sorun olmaktan çıkartabilirsiniz.

Ücretsiz keşif ve uygun fiyat avantajlarımızla Novas grup, sizin çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyar.

whatsapp uygulaması
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?