Kurumsal

Novas Grup , Istanbul sınırları içerisinde ve yakın çevresinde bulunan her yerde genel temizlik ihtiyaçları için profesyonel mobil ekipleri tarafınfdan, ücretsiz keşif ile profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini en önemli kıstas olarak gören bir temizlik firması olarak ve her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, profesyonel bir ekip ve piyasada kabul görmüş kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza temizlik firmamızla cevap vermekteyiz.

Novas Grup istanbul’da pek çok bireysel ve kurumsal müşteriye ofis temizliği, villa temizliği, inşaat sonrası temizlik, fabrika temizliği, yangın sonrası temizlik, dış cephe temizliği ayrıca mermer silim ve cilalama (parlatma) ve dezenfeksiyon konularında hizmet veren profesyonel bir temizlik şirketidir.

İstanbul temizlik şirketleri arasında yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla öne çıkan firmamız, aldığı her projede bir seferlik hizmet vermek için değil, hizmet verilen firmayı referanslarımız arasına eklemeyi ve sizlerin, her türlü temizlik hizmeti ihtiyacında ilk akla gelen çözüm ortağı olmayı amaç edinerek hizmet vermektedir.

Novas Grup, sağladığı temizlik hizmetlerinde, yüzeylere göre farklı ve kaliteli temizlik malzemeleri dahil olacak şekilde hizmet vermekte ve konularında uzman personelleri ile, siz hiçbir şeye karışmadan, meskeninizi size en temiz haliyle teslim etmektedir .

İstanbul temizlik şirketi olarak çalışma ve yaşam alanlarınızda huzuru sağlamanız için gerekli temizlik hissini ve sağlıklı bir ortamda bulunmanızı sağlayacak hijyeni size garanti etmek için hizmet vermekteyiz. Temizlik firmamızdan alacağınız profesyonel temizlik hizmetleri ile, çok daha hijyenik ve sağlıklı alanlarda çalışabilir ve çok daha huzurlu ve sağlıklı yaşamaya devam edebilirsiniz.

Bunun için sağ üst köşede bulunan fiyat alın sayfasından fiyat teklifi formu doldurarak veya direk telefonla iletişime geçerek tüm temizlik ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi isteyebilir, işyerleriniz ve yaşam alanlarınız için kolayca temizlik hizmeti talep edebilir, en kısa süre içerisinde ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanıp randevu oluşturabilirsiniz.